Toetajad

 


Võrukad 14. Eestimaa suvemängudele!
 

"Seo rõnna seen lüü Võro süä"

INFO MÄNGUDE KOHTA KORRALDAJAORGANISATSIOONI EMSL JÕUD KODULEHEL!

 

----------------------------------------------------------------

 

PILDID võrukate tegemistest - I päev  / II päev  / III päev

 

 

 

 

Naiste korvpall - tabelid, paremusjärjestus

Meeste korvpall - tabelid tulemused  

Orienteerumine - Lühirada , teatejooksud

Kergejõustik (võistluspäevad erinevatel töölehtedel) 

jooksud  / hüpped   / heited, visked ja tõuked 

Linnade võrkpall -  naised

Valdade võrkpall -  naised 

Petank (vallad, linnad, maakonnad erinevatel töölehtedel)  - tulemused

Jalgpall - tulemused
poiste koosseis: Alvar Rosar, Aleksander Kalmus, Eduard Desjatski, Carl Ülejõe, Kristjan Kaur Vähi, Karl-Jörgen Lööper, Tanel Eit, Sören Veiolainen, Erik Roosik, Sten Org

Jahilaskmine - tulemused erinevatel töölehtedel

Jalgrattakross - tulemused

Judo - tulemused

Juhtide võistlus - tulemused

Mälumäng - tulemused vallad, linnad ja maakonnad erinevatel töölehtedel

 

ÜLDKOKKUVÕTTED  vallad, linnad ja maakonnad erinevatel töölehtedel



 

----------------------------------------------------------------

 

 

Suvemängude üldkokkuvõttes selgitatakse:

* parimad maakonnad kahes grupis: üle 40 000 elaniku ja kuni 40 000 elanikku;
* parimad linnad kahes grupis: üle 10 000 elaniku ja kuni 10 000 elanikku;
* parimad vallad kahes grupis: üle 2 000 elaniku ja kuni 2 000 elanikku.


Suvemängudel selgitatakse võitjad ja parimad võistkonnad kavas olevatel spordialadel:

parimad maakonnad kergejõustikus, jalgrattakrossis, orienteerumises, jahilaskmises CSP, petangis, juhtide võistluses, meeste korvpallis, naiste korvpallis, meeste käsipallis, poiste jalgpallis 7x7, tüdrukute jalgpallis 7x7, õhkrelvadest laskmises, judos, tõstmises, sangpommi võistluses, ratsutamise takistussõidus, rallisprindis ning arvestuslikuna meeste võrkpallis, naiste võrkpallis ning mälumängus;

parimad linnad kergejõustikus, jalgrattakrossis, orienteerumises, jahilaskmises CSP, petangis, juhtide võistluses, meeste võrkpallis, naiste võrkpallis, mälumängus ning tennises;

parimad vallad kergejõustikus, jalgrattakrossis, orienteerumises, jahilaskmises CSP, petangis, juhtide võistluses, meeste võrkpallis, naiste võrkpallis, mälumängus ning köieveos.

 

Suvemängude kavas on veel järgmised võistlused ja mittearvestuslikud ja spordialad: Juhtide võrkpall, sumo, golf, discgolf ning erinevad liikumisharrastuse üritused kõigile soovijatele.

 

Kohti ja punkte ja loetakse mitmeti - igaühele eraldi ja võistkonniti ja omavalitsuste ja maakondade kaupa! Seega on võimalusi kõikidel oma sportlik panus panna!

 

Eelmistest suvemängudest 2011 Rakveres, on meil kaitsta vähemalt 3. väikeste maakondade üldkoht!!

 

Võrumaa Spordiliit seisab maakondliku ühtse esinduse mineku eest. 

 

 

 

---------------------------

 

VÕRUKATE TULEMUSED 2011. AASTA SUVEMÄNGUDELT RAKVERES - SPORDIALADELT JA VÕISTKONDLIKULT

 

 

EESTIMAA SPORDILIIDU JÕUD kodulehel , vajuta!

VÕRUMAALASTE MEDALIARVE

8 kulda, 4 hõbedat ja 9 pronksi.

 

Võrumaa saavutas väikeste maakondade arvestuses hinnalise III koha!

 

Võrumaa korvpallinaiskond saavutas väga kõrge ja hinnalise II koha!

Finaalkohtumise tulemus Raplamaaga jäi 32:41

 

Hõbedasse võistkonda kuulusid:

Kaiti Vasiljeva, Eveli Strandson, Kristi Palo, Monika Palo, Liisi Sokman, Grete Lüütsepp, Katre Kasak, Kaisi Kalma, Berta Mürk, Liisa Juul, Catlin Ritsberg, treenerid Kalev Palo ja Udo Saidla

 

POOLFINAALIS võideti Harjumaad 40:26

 

võitis Pärumaad 39:14 ja 46:9 Jõgevamaad

laupäevases veerandfinaalis võideti Tartumaad 48:40 ja täiskäik võidu suunas oligi võetud!

 

 

Orienteerumises - lisaks 1 teatekuld M16 vanuseklassis:

Janek Piirisild, Anti Sõukand ja Tanel Papp

pronksmedalid teenisid M21 vanuseklassis Alar Kume, Sixten Sild ja Timo Sild

 

individuaalsed kuldamedalid: Sarmite ja Sixten Sild ning Janek Piirisild,

hõbedad Timo Sild ja Tanel Papp,

pronks Anti Sõukandile

Tähelepanuväärne, et M16 vanuseklassi poodium oligi Võrumaa päralt.

 

 

Võru valla  võrkpallinaiskond  võitis pronksise III koha!

 

 kaotas Ülenurmele 0:2 aga võitis Valjalat 2:0, laupäeval võideti Mäetaguse naiskonda 2:0

ja pühapäeval mängitakse III koha peale!

 

 

Saalihoki naiskond viis koju pronkmedalid.

 

 

Jahilaskmises - pronks Tauri Tamm'ele, Võrumaale 5.koht

 

 

Kergejõustikus Võrumaale kuld ja 2 pronksi!

Mari-Liis Tulev on neidude odaviske võitja tulemusega 41.60 

laupäeval saavutas neiu III koha kuulitõukes tulemusega 11.41

 

Sten Sibul III koht kergejõustikus MJ kaugushüppes tulemusega 6.36 , 

100m jooksus tal 12.koht ajaga 11,85

 

 

Judo - Naistest saavutasid kuldmedalid  Kätlyn Kosman (-52kg) ja Ailen Atspool (+78kg),

Keit Lutsarile hõbe kehakaalus -63kg.

Meestest kuld Jaan Angerjärvele (+100kg),

-100kg pronks Robert Parkerile

ning samas kehakaalus saavutas Ahti Lind viienda koha.

 

 

Petank - Võrumaa I võistkond saavutas segatrios III koha

Koosseis: Helkiv Labbi, Ljudmilla ja Jaan Lüitsepp

 

 

 

Võrumaa korvpallimeeskond võitles välja 8.koha !

 

võitis Läänemaad 54:28, aga kahjuks kaotas Tartumaale 40:55

 

Võrumaa jalgpallipoiste lõplik saavutus 8.koht,

Võrumaale kokkuvõttes 10.koht

 

reedel mängisid Tartumaaga viiki 1:1, Hiiumaa ja Lääne-Virumaaga 0:0 ja kaotasid 0:6 Pärnumaale

laupäeval kohtuti Põlvamaaga, kaotati 0:3 ja kohtumisest Lääne-Virumaaga tuli teine kaotus 1:2

 

 

Lasva valla  naiskond saavutas 11.koha

 

kuigi algus nii hästi ei läinud - esimesed mängud kaotati -  napilt 0:2 Audrule ja 1:2 Kohilale

laupäevahommikune 2:0 võit Värska üle ja 0:2 kaotus Audrule andis ikkagi õnneliku võimaluse mängida kohtadele 6.-12. ja nii see pall ümmarguselt edasi mängis.

 

Võru võrkpallimeeskond kaotas napilt 1:2 Sauele ja võitis Põlvat 2:0,

laupäeval kaotati Saaremaale ja Otepääle 0:2

 

Kergejõustiklaste parimaid tulemusi:

 

Liis Kranich 4.koht odaviskes tulemusega 36.97, ja kettaheites tulemusega 37.01

 

hooaja parimad ajalised tulemused saavutasid 1500m jooskjad Ivar Ivanov 4.10,72 ja Mikk Laur 4.26,16

 

 

 

 

Kergejõustikunaiskond ja -meeskond - võistlustules reedel  ja laupäeval Rakvere staadionil

 

Lasva  ja Võru valla  võrkpallinaiskonnad ning Võru linna võrkpallimeeskond - võistlustules kõik 3 päeva Rakvere Reaalgümnaasiumi väljakutel.

 

Naiste korvpalliesindus -  kaitsmas 2007.aasta I kohta reedest pühapäevani Sõmeru Spordihoones.

 

Meeste korvpalliesindus  - reedest pühapäevani Rakvere spordihallis.

 

Noormeeste jalgpall  - reedel ja laupäeval Rakvere kunstmuruväljakutel

 

Jahilaskmise CSP  - laupäeval Laekveres

 

Petanki segatrio võistkonnad  - laupäeval Rakvere Reaalgümnaasiumi väljakutel

 

Judo  - laupäeval Vinnis

 

Orienteerumine   - laupäeval ja pühapäeval Vinnis

 

 

Saalihokinaiskond  - Tamsalus pühapäeval 

 

 

Siinkohal aitähh Teile, spordialade esindajad, millised kuuluvad maakondade arvestusse,  et olete appi hakanud Võrukate särtsaka esinduse koondamisele!

 

Klipp, mis jõuab ka ETV kultuurisaadedesse on nähtav internetiski