Toetajad



2015
 

 

ÜLDJUHEND   -    SARJA KOKKUVÕTE    -    MUDILASED   -    KÕNDIJAD

 

2015. aastal, oma esimest juubelihooaega pidanud sarja kuulus 10 jooksu:

 

 

 

 

31. MUNAMÄE-VÕRU MAASTIKUJOOKS - 17.10.2015

 

31. MUNAMÄE-VÕRU MAASTIKUJOOKSU TULEMUSED  - MUDILASED  - KÕNDIJAD
31. MUNAMÄE-VÕRU MAASTIKUJOOKSU PILDID
31. MUNAMÄE-VÕRU MAASTIKUJOOKSU OTSEÜLEKANDE VIDEOSALVESTUS
31. MUNAMÄE-VÕRU MAASTIKUJOOKSU JUHEND-juhised JOOKSUPÄEVAKS

 

 

4. KÜTIORU MAASTIKUJOOKS - 19.09.2015

 

4. KÜTIORU MAASTIKUJOOKS TULEMUSED - MUDILASED  - KÕNDIJAD
4. KÜTIORU MAASTIKUJOOKS PILDID
4. KÜTIORU MAASTIKUJOOKS JUHEND

 

 

 

2. JÕE- JA JÄRVEJOOKS LASVAL - 15.08.2015

 

2. JÕE- JA JÄRVEJOOKS LASVAL PILDID
2. JÕE- JA JÄRVEJOOKS LASVAL TULEMUSED  - MUDILASED  - KÕNDIJAD
2. JÕE- JA JÄRVEJOOKS LASVAL JUHEND

 

 

 

2. VASTSELIINA LINNUSE JOOKS - 1.08.2015

 

2. VASTSELIINA LINNUSE JOOKSU TULEMUSED
2. VASTSELIINA LINNUSE JOOKSU MUDILASED  JA KÕNDIJAD
2. VASTSELIINA LINNUSE JOOKSU PILDID

 

 

 

20. ÜMBER UHTJÄRVE JOOKS - 23.07.2015

 

20. ÜMBER UHTJÄRVE JOOKSU PILDID
20. ÜMBER UHTJÄRVE JOOKSU TULEMUSED - MUDILASED  - KÕNDIJAD
20. ÜMBER UHTJÄRVE JOOKSU JUHEND

 

 

 

RÕUGE VIIE JÄRVE JOOKS - 5.06.2015

 

RÕUGE VIIE JÄRVE JOOKSU PILDID 
RÕUGE VIIE JÄRVE JOOKSU TULEMUSED  - MUDILASED  - KÕNDIJAD 

"AKTUAALSE KAAMERA" UUDISKLIPP

 

 

 

12. PULLI JÄRVE JOOKS - 24.06.2015

 

12. PULLI JÄRVE JOOKSU PILDID
12. PULLI JÄRVE JOOKSU TULEMUSED  - MUDILASED  - KÕNDIJAD 

 

 

 

34. VÕRU-VÄIMELA MAANTEEJOOKS - 21.05.2015

 

34. VÕRU VÄIMELA MAANTEEJOOKSU TULEMUSED  - MUDILASED  - KÕNDIJAD
34. VÕRU VÄIMELA MAANTEEJOOKSU PILDID
34. VÕRU VÄIMELA MAANTEEJOOKSU OTSEÜLEKANDE SALVESTUS  - SALVESTUS VAHEFINIŠIST

 

 

 

34. JOOKS ÜMBER TAMULA JÄRVE - 7.05.2015

 

34. JOOKSU ÜMBER TAMULA JÄRVE TULEMUSED  - MUDILASED  - KÕNDIJAD
34. JOOKSU ÜMBER TAMULA JÄRVE PILDID

MEELEOLUKAS KOKKUVÕTE VÕRUMAA TEATAJAS

 

 

 

19. ÜMBER VASKNA JÄRVE JOOKS 22.04.2015

19. ÜMBER VASKNA JÄRVE JOOKSU TULEMUSED  - MUDILASED  - KÕNDIJAD
19. ÜMBER VASKNA JÄRVE JOOKSU PILDID

 

I etapp 19. Vaskna järve jooks 22. aprill 2015 7,5 ja 5 km

II etapp 34. Ümber Tamula järve jooks 7. mai 2015 kell 19.00 7,5 km

III etapp 34. Võru - Väimela maanteejooks 21. mai 2015 kell 19.00  6,2 km

IV etapp 12. Pulli järve jooks (Misso) 24. juuni 2015 kell 17.00 7,2 ja 3,6 km

V etapp Rõuge viie järve jooks 5. juuli 2015 kell 12.00 8 ja 4 km

VI etapp 20. Jooks ümber Uhtjärve (Urvaste) 23. juuli 2015 kell 19.00 9 ja 4 km

VII etapp Linnuse jooks (Vana-Vastseliina) 1. august 2015 kell 12.00 13 ja 5 km

VIII etapp 2. Jõe- ja järvejooks Lasval 15. august 2015 kell 12.00 11 ja 3 km 

IX etapp 4. Kütioru maastikujooks 19. september 2015 kell 12.00 9 ja 3 km

X etapp 31. Munamäe – Võru maastikujooks 17. oktoober 2015 kell 12.00  13 ja 4 km

 

REGISTREERIMINE - Igale etapile registreerimine eelnevalt veebis või vahetult enne võistlust kohapeal.

Eelregistreerimine lõppeb võistluspäevale eelneva päevaga.

EELREGISTREERIMISEKS tuleb toimida järgmiselt:

Täita ankeet Võrumaa spordiürituste registreerimiskeskkonnas: REGISTREERI SIIN!  , kontakt ka e-postis merike.oun@gmail.com

Koolid, lasteaiad, klubid või teised organisatsioonid, kus on osalejaid tulemas rohkem kui 5, võivad kasutada exceli vormi, kus on kindlasti tarvis ära näidata osaleja nimi, sugu, sünniaasta, võistlusklass (põhijooks, mudilaste jooks või kõndimine), elukoht, klubi/kool/.., registreerija kontaktandmed (telefon, e-post).

 

Osavõtutasu tuleb maksta numbri kättesaamisel.
Kogu sarjas on osavõtutasud ühtsed ja eelregistreerimine veebis on soodsam kui kohapeal.
                    eelregistreerimisega veebis         registreerimine kohapeal
täiskasvanud              3                                              5

lapsed ja pensionärid   2                                              3

kõndijad                    2                                              3

mudilased (aega arvestamata) tasuta.

 

Võistluspaigas registreerimine toimub iga jooksu juhendis nimetatud kellaaegadel.

 

Võistlusklassid: Võrumaa pikamaajooksudesarja punktiarvestusse kuuluvad alltoodud võistlusklassid:

M / N 12 (2003 ja hiljem sünd.)

M / N 14 (sünd. 2001 – 2002)

M / N 16 (sünd. 1999 – 2000)

M / N 18 (sünd. 1997 – 1998)

M / N 21 (sünd. 1986 – 1996)

M / N 30 (sünd. 1976 – 1985)

M / N 40 (sünd. 1966 – 1975)

M / N 50 (sünd. 1956 – 1965)

M / N 60 (sünd. 1955 ja varem)

 

NB! Tervise- ja kepikõnniklassis ning mudilaste jooksusarjas osalejatele ajalist tulemust ei arvestata, sarja kokkuvõttes loetakse osaluskordi.

 

 

Kõige operatiivseim info Võrumaa pikamaajooksude sarja kontol Facebookis  , leia üles ja liitu! Sedasi saad jagada seal nähtavat infot ka sõpradega, kes Facebook'i ei kasuta!

 

Korraldajad:
Võrumaa Spordiliit, Võru Spordiselts Kalev, Orienteerumisklubi Võru, Urvaste Külade Selts, Misso rahvamaja, Haanja Suusaklubi, Haanja Rahvamaja, Lasva Kepikõndijate Seltsing, Vastseliina Noorteklubi, SK Haanja Rattamaratonid.


 

I etapp 19. ümber Vaskna järve jooks Sirje Pärnapuu sirjeparnapuu@gmail.com
II etapp 34. jooks ümber Tamula järve Mati Ojandu mati.ojandu@gmail.com

III etapp 34. Võru - Väimela maanteejooks Merike Õun merike.oun@gmail.com

IV etapp 12. Pulli järve jooks Edda-Karin Luht eddakaren@hot.ee

V etapp Rõuge viie järve jooks Ain-Ivar Tupp info@haanjmatkad.ee

VI etapp 21. Jooks ümber Uhtjärve Margus Konnula urvaste@gmail.com

VII etapp 2. Vastseliina Linnuse jooks Merlis Pajustik noored@vastseliina.ee

VIII etapp 2. Jõe- ja järvejooks Lasval Marianne Hermann marianne@lasva.ee

IX etapp 4. Kütioru maastikujooks Merike Õun merike.oun@gmail.com

X etapp 31. Munamäe – Võru maastikujooks Mati Ojandu mati.ojandu@gmail.com