Toetajad

 


Võrukad 13. Eestimaa Talimängudele!
 

 

 

KOGU INFO TALIMÄNGUDE KOHTA KORRALDAJA EMSL JÕUD KODULEHEL   

 


 

Maakondade arvestuse KOONDTABEL

 

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

UJUMINE

 

26. veebruaril 2017 toimusid Valga PK ujulas talimängude ujumisvõistlused, millest võttis osa 14 võrukat. Kõik olid väga tublid ja andsid endast parima, Annika Kinna saavutas 3. koha 100m rinnuli ujumises.

 

Võistluse tulemused

Võistluse maakondlik kokkuvõte

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

MURDMAASUUSATAMINE - TEATESUUSATAMINE

 

Teatesuusatamise protokoll

 

Teatevõistkondi oli Võrumaalt 2 meeste ja 2 naiste võistkonda:

N18 I koht Võru vald
Johanna Udras
Annabel Voitka
Astrid Erik

N35 III koht Võrumaa
Maris Moor
Ave Visnapuu
Kaire Uiboleht

M18 II koht Võru vald
Karl Sebastian Dremljuga
Karel Nagel
Andre Viitkin

M 16. koht Võru linn
Karl Sebastian Dremljuga
Karel Nagel
Andre Viitkin

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

MURDMAASUUSATAMINE - INDIVIDUAALDISTANTSID

 

Võistluse protokoll

 

N14 18. koht - Kadi-Liis Mäeots / Võru vald
N14 25. koht - Kätriin Vaiksoo / Võru vald
M14 16. koht - Toni Andree Saarepuu / Võru vald
M14 18. koht - Lars Piirmann / Võru vald
M14 19. koht - Raimond Kaup / Võru vald
M14 24. koht - Olev Piirisild / Võru linn
N16 4. koht - Johanna Udras / Võru vald
N18 11. koht - Annabel Voitka / Võru vald
M18 2. koht - Klaus Mark Kolpakov / Võru vald
M18 5. koht - Karel Nagel / Võru linn
M 34. koht - Timo Truu / Vastseliina vald
N35 7. koht - Kaire Uiboleht / Antsla vald
N45 22. koht - Epp Voitka / Võru vald
M60 1. koht - Uuno Ruus / Vastseliina vald

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

MÄESUUSATAMINE

 

Tulemuste protokoll / Valdade kokkuvõte

 

M16 1. koht - Karl Sebastian Dremljuga / Võru vald

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

MOTOKROSS

 

Maakondlik koondprotokoll

 

85cc klassi 5. koht - Mikk Kallion / protokoll
Open klassi 1. koht - Karel Kutsar / protokoll
Open klassi 7. koht - Allar Pent / protokoll
Hobby klassi 2. koht - Janno Schmidt / protokoll
Hobby klassi 24. koht - Kris Jalas / protokoll


 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

 

LASKESUUSATAMINE

 

Tulemuste protokoll  

 

M15 4. koht - Henri Kesa
M15 5. koht - Jürgen Pill
N15 1. koht - Miia Heleene Utsal
N15 3. koht - Gerda Narusk
M40 8. koht - Tõnis Räim
N 6. koht - Hanna Moor
N 8. koht - Kristel Kai Kons
M 7. koht - Klaus Mark Kolpakov
M 11. koht - Joosep Perv
M 16. koht - Timo Truu
M 18. koht - Taavi Perv
M 19. koht - Keit Sikk

 

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

MAADLUS

 

Võistluse protokoll

 

Kreeka-Rooma maadlus

85 kg täiskasvanud M 3. koht - Aavo Karbus
89 kg täiskasvanud M 8. koht - Rene Kõrtsmann
66 kg täiskasvanud M 2. koht - Ats Mitt
80 kg täiskasvanud M 2. koht - Andres Heliste


 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

LAUATENNIS

 

Valdade tulemused

Valdade 16. koht - Võru vald

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

MEESTE KORVPALL

 

Maakondlik protokoll 

Linnade tabel

Valdade tabel 

 

Valdade 7. koht - Võru vald
Valdade 13. koht - Urvaste vald

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

NAISTE KORVPALL

 

Maakondlik protokoll

Valdade tabel

 

Valdade 4. koht - Võru vald

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

MÄLUMÄNG

 

Tulemuste protokoll

17. koht - Võrumaa I
18. koht - Võrumaa / Antsla

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

SUUSAHÜPPED

 

Tulemuste protokoll

 

N 1. koht - Annemarii Bendi
N 2. koht - Triinu Hausenberg
N 5. koht - Carena Roomets
N 6. koht - Kerstin Miško
N 7. koht - Stella Troska
N 8. koht - Carolina Roomets

 

M16 7. koht - Sten Jörgen Leis
M16 8. koht - Kaspar Mill
M16 9. koht - Oliver Kimask

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

JUHTIDE VÕISTLUS

 

Võistluse protokoll

 

22. koht - Georg Ruuda / Võru vald