Toetajad



Koolispordi protokollid 2008
 

Võru maakonna koolinoorte spordimängud 2008 kokkuvõte

 

Koolinoorte võimlemisfestival 2008 13.12.2008

6.-9.kl. tüdrukute MV saalihokis 01.12.2008

6.-9.kl. poiste MV saalihokis 30.11.2008 alagrupid  ; kohad

-7.kl. poiste KV korvpallis 28.11.2008 

10.-12.kl. KV segavõrkpallis 23.11.208 M liiga alagrupid+N liiga turniir . M liiga paremusjärjestus

6.-9.kl. KV segavõrkpallis 22.11.208 M liiga alagrupid , M liiga paremusjärjestus ; N liiga

EKSL DUMLE Lõunapiirkonna poolfinaal 4.-5.kl. rahvastepallis 21.11.2008 tüdrukud  , poisid , paremusjärjestus

10.-12.kl. noormeeste KV korvpallis 2008 17.11.2008 

DUMLE VÕRUMAA 4.-5.kl.RAHVASTEPALL 13.11.2008 Tüdrukud ; Poiste alagrupid ;poiste finaal ja lõplik

Tähelepanu Start 2009 I etapp  23.10.2008

Valikorienteerumise MV  08.10.2008

teatejooksude MV 02.10.2008

10.-12.kl. noormeeste MV jalgpallis 28.09.2008

6.-9.kl. poiste MV jalgpallis 27.09.2008 alagrupid , finaal ja paremusjärjestus

Sügisene murdmaajooks 24.09.2008

TV 10 olümpiastarti Võru maakond 04.-5.06.2008 IV etpp   , TN ja TV  ;PN ; PV

Aktiivsed koolinoored 02.06.2008

Kergejõustiku MV   20.-21.05.2008   ja 3 või enam alavõitu saavutanud kergejõustiklased

4.-5.kl. MV rahvastepallis  17.05.2008 P alagrupid  , T alagrupid ja lõplik paremus

TV 10 olümppiastarti Võru maakonna III etapp 16.05.2008

6.-9.kl. tüdrukute MV korvpallis  15.05.2008

-7.klasside poiste  MV korvpallis   12.05.2008

Kergejõustiku 3-võistluse MV  07.05.2008

6.-9.klasside poiste MV korvpallis  06.05.2008

Murdmaajooksu MV 30.04.2008

EKSL/EVF MINILIIGA Lõuna regiooni finaalturniir 24.04.2008

7.-9.kl. poiste MV võrkpallis 23.04.2008  alagrupid  ja üldjärjestus

7.-9.kl. tüdrukute MV võrkpallis 20.04.2008

10.-12.kl. noormeeste MV korvpallis 18.04.2008

-6.kl. tüdrukute MV ja miniliiga  17.04.2008

-6.kl. poiste MV ja miniliiga   17.04.2008

10.-12.kl. noormeeste võrkpalliMV 13.04.2008

10.-12.kl. neidude võrkpalliMV  13.04.2008

Tähelepanu Start  2008    27.03.2008

Teatesuusatamise MV  12.03.2008

1.-3.kl. tüdrukute rahvastepalli MV  06.03.2008

1.-3.kl. poiste  rahvastepalli MV  06.03.2008 

EKSL murdmaasuusatamise võistlus 05.03.2008

TV 10 olümpiastarti Võru ja Põlva maakondade II etapp   03.03.2008

EKSL/EVF Kooliliiga Võrumaa 6.-9.kl. tüdrukute võrkpallis   21.02.2008

EKSL/EVF Kooliliiga Võrumaa 6.-9.kl. poiste võrkpallis  21.02.2008

Murdmaasuusatamise MV  20.02.2008

Sisekergejõustiku MV   14.02.2008  

6.-9.kl. P korvpalli KV    03.02.2008

6.-9.kl. T korvpalli KV 30.01.2008

-7.kl. P korvpalli KV  27.01.2008  

Tähelepanu Start I ja II etapp 24.01.2008

TV 1o olümpiastarti Võru maakonna I etapp 22.01.2008

6.-9.kl. T saalihoki MV  18.01.2008