ToetajadVõrumaa pikamaajooksude sari
 

 

 

 

 

 REGISTREERIMINE AVANEB IGA ETAPI EEL ERALDI

 

- - - - - - - - - - - - - -

 

TUTVU 11. HOOAJA JUHISTE & KALENDRIGA

 

11. HOOAJA AJAJOOKSUDE TULEMUSED  Nelson Timing11. HOOAJA PUNKTITABEL  Winning Time

 

11. HOOAJA OSALUSKORRAD

 

11. HOOAJA MUDILASED

 

11. HOOAJA KÕNDIJAD

 

OSALEJATE ARVUD LÄBI HOOAEGADE

 

 

 

 

 

 

X ETAPP / Pühapäev, 17. oktoober kell 13:00 37. MUNAMÄE-VÕRU MAASTIKUJOOKS - võistluskeskus Kubija Suusabaasis ja Suure Munamäe jalamil / 14 ja 4 km asfalt- ja kruusateel ning suuremas osas maastikul. 14 km start Suure Muna kohviku ees Haanjas. Allamäge jooks - stardi ja finishi kõrguste vahe on 193 meetrit. 4 km start Kasaritsas. Kõikide distantside finish, 1,1 km mindistants ja mudilaste jooks Kubija suusabaasis. Korraldaja: Võrumaa Spordiliit Kaasa aitavad OK Võru ja Võru Spordiselts Kalev

 

NB! 18-AASTASED JA VANEMAD pääsevad keskusesse ning osalema vaid tõendades täieliku COVID-19 vastase vaktsineerimise, läbipõdemise või esitades negatiivse PCR (tehtud max 72 h enne kontrolli) või antigeeni kiirtesti (tehtud max 48 h enne kontrolli).

 

 

 

AJAJOOKSUDE TULEMUSED

 

MUDILASED

 

KÕNDIJAD

 

PILDID  (14km start, finish, lastejooksud ja autasustamine)

 

 

PILDID 2 (4km start ja finish, raja lõpuosa) - TULEKUL!

 

 

JUHISED 

 

 

 

 

 

RAJASKEEM

 

 

Väike rajamuudatus pikal distantsil on enne Jaanimäed. Peab arvestama ühe tõsisemat sorti tõusuga sellel jooksul "ainult allamäge"!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IX ETAPP / Laupäev, 18. september kell 13:00 10. KÜTIORU MAASTIKUJOOKS - võistluskeskus Kütioru puhkekeskuses / 9, 4.5 ja 1,4 km kruusateel ja suuremas osas maastikul. Korraldajad: Võrumaa Spordiliit, Haanjamatkad ja Kütioru Keskus. Idee autorina jooksu patroon Laur Lukin.

 

 

AJAJOOKSUDE TULEMUSED

 

MUDILASED

 

KÕNDIJAD

 

JUHISED 

 

PILDID

 

 

RAJASKEEM


 

 

 

 

 

 

VIII ETAPP / Reede, 3. september kell 19:00 25. ÜMBER VASKNA JÄRVE JOOKS - võisluskeskus Haanja Puhke- ja Spordikeskuses / 7,5 km (MN16-60 klassidele võistlusdistants), 5,2 km (kohustuslik MN12-MN14 klassile ning teistele vabadistants) asfalt- ja kruusateel, lühem distants suures osas maastikul. Korraldajad: Haanja Suusaklubi, Haanja Puhke- ja Spordikeskus, Võrumaa Spordiliit

 

 

 

 

AJAJOOKSUDE TULEMUSED Nelson Timing OÜ

 

MUDILASED

 

KÕNDIJAD

 

PILDID 

 

 

JUHISED

 

 

 

RAJASKEEM

 

 

 

 

 

 

 

 

VII ETAPP / Neljapäev, 19. augustil 5. UMMAMUUDU LIINA ÜÜJUUSK - võistluskeskus Võru linna keskväljakul / 10, 5 ja 1.1 km distantsid linnatänavatel. Korraldaja: Võrumaa Spordiliit

 

NB! NB! 19-AASTASED JA VANEMAD pääsevad keskusesse ning osalema vaid tõendades täieliku COVID-19 vastase vaktsineerimise, läbipõdemise või esitades negatiivse PCR (tehtud max 72 h enne kontrolli) või antigeeni kiirtesti (tehtud max 48 h enne kontrolli).

 

REGISTREERIMISEL TULEB ÄRA MÄRKIDA, MILLINE TÕEND KOHAPEAL KONTROLLIMISEKS ESITATAKSE. TÕENDI PUUDUMISEL ALASSE EI PÄÄSE.

 

 

AJAJOOKSUDE TULEMUSED

 

MUDILASED

 

KÕNDIJAD

 

PILDID

 

PILDID  (Lasse Rihard Sissas)

 

Mudilaste jooksu ja Minidistantsi OTSEÜLEKANDE JÄRELEVAATAMINE  (Facebook)

 

10 ja 5 km OTSEÜLEKANDE JÄRELEVAATAMINE  (Facebook)

 

JUHISED  

 

 

 

 

RAJASKEEMID - 5 KM RING / MINIDISTANTS JA MUDILASTE JOOKS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8. LASVA JÕE- JA JÄRVEJOOKSU korraldajad otsustasid, et 9. augustist kehtima hakkavate piirangute tõttu 13. augustile planeeritud jooksu sellel hooajal ei toimu.

 

 

Austame korraldajate otsust ning paneme vaimu valmis järgmiseks ettevõtmiseks - praeguse seisuga on meie sari jätkumas 19. augusti õhtul, mil toimub 5. UMMAMUUDU LIINA ÜÜJUUSK! Ning seda vastavalt valitsuse nõuetele - osalema pääsevad vaid täieliku vaktsineerimise läbinud, haiguse läbi põdenud või negatiivse koroonatesti teinud jooksjad/kõndijad. Kõigest täpsemalt aga juba lähiajal!

 

SENIKS ÜLESKUTSE KÕIKIDELE, kes pole veel lasknud end vaktsineerida ning see pole neile kuidagi meditsiiniliselt vastunäidustatud - PANGE OMA ÕLG ALLA JA AIDAKE ELU AVATUNA HOIDA - et nii sul kui ka teistel oleks lähitulevikus jälle võimalik ühiselt sporti teha või kultuuri nautida! Võimalused vaktsiini saamiseks on peaaegu igaühele koju kätte toodud ning kättesaadavuse puudumine ei tohiks kindlasti olla enam vabanduseks - www.vaktsineeri.ee  AITÄH, kui oled seda juba teinud!

 

Kohtume 19. augustil!

 

 

 

VI ETAPP / Laupäev, 31. juuli kell 15:00 1. NAVI JOOKSUTIIR - võistluskeskus Navi seltsimaja juures  / 9.5, 5.7 ja 1.2 km pikk distants maastikul ja kruusateel. Korraldajad: Navi külaselts, Navi seltsimaja, perekond Timmi, Võrumaa Spordiliit

 

 

AJAJOOKSUDE TULEMUSED

 

MUDILASED

 

KÕNDIJAD

 

JUHISED 

 

PILDID

 

RAJASKEEM  - Sixten Sild sõtis rattaga ning jagab Strava rakendusega salvestatud rajajoont. Lühem distants keerab tagasi raja keskkohas (nagu vöökoht sel kaardijoonel). Pikemal distantsil on 2 ja lühemal 1 joogipunkt. Minidistants kulgeb Navi seltsimaja juures ja lähiümbruses.

 

 

 

 

 

 

 

V ETAPP / Pühapäev, 25. juuli kell 17:00 26. JOOKS ÜMBER UHTJÄRVE - võistluskeskus Uhtjärve Ürgoru Nõiariigis / 8.9, 3.7 ja 1.5 km pikk distants esimene pool kruusateel ja asfaldil teine pool ning 3.7 km maastikul. Lühema distantsi start Uhtjärve laululaval. Korraldajad: Antsla vald ja Uhtjärve Ürgoru Nõiariik

 

 

AJAJOOKSUDE TULEMUSED

 

MUDILASED

 

KÕNDIJAD

 

PILDID 

 

JUHISED

 

 

 

RAJASKEEM

 

 

VÕISTLUSKESKUSE SKEEM + MINI + MUDILASED

 

 

 

 

 

 

 

 

IV ETAPP / Reede, 9. juuli kell 19:00 7. RÕUGE MAASTIKUJOOKS - võisluskeskus Rõuge Ööbikuoru külastuskeskuses Pesapuu torni juures. Distantsid 9 km (MN16-60 klassidele võistlusdistants), 3,7 km (kohustuslik MN12-MN14 klassile ning teistele vabadistants) maastikul. Korraldajad: Haanjamatkad ja Võrumaa Spordiliit

 

 

JUHISED 

 

AJAJOOKSUDE TULEMUSED 

 

MUDILASED

 

KÕNDIJAD

 

PILDID

 

 

 

RAJASKEEMID (põhidistantsid ja lastejooksud)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AJAJOOKSUDE TULEMUSED

 

MUDILASED

 

KÕNDIJAD

 

PILDID / MIRTEL KUUSE TEHTUD PILDID

 

JUHISED

 

 

RAJASKEEM

 

Seoses Vabaduse tänava silla remondiga läheb jooks Vabaduse platsilt Lembitu tänavat mööda Tartu tänavale ja sealt alla Väimela poole.

 

 

 

 

 

 

 

AJAJOOKSUDE TULEMUSED

 

MUDILASED

 

KÕNDIJAD

 

PILDID / MERILY JAKOVETSI PILDID

 

JUHISED

 

 

RAJASKEEM ja VÕISTLUSKESKUSE skeem

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. ETAPP - ÜMBER VÄRSKA JÄRVE JOOKS - 24. juunil Värska Gümnaasiumi staadionilt. Distantsid: 10 km, 5 km, 1.2 km ja 400 m. Korraldavad Värska OK Peko, Värska Gümnaasium ja Setomaa vald.

 

 

KUIDAS KUUMA ILMAGA JOOSTA? 8 soovitust Marathon100 poolt!

 

 

AJAJOOKSUDE TULEMUSED

 

MUDILASED

 

KÕNDIJAD

 

PILDID

 

Emily ja Einar Raudkepp panid kokku ka ägeda VIDEO  

 

JUHISED 

 

 

Rajaskeem GOOGLE MAPSIS