ToetajadVõrumaa mängud
 

 

 

KONTAKT E-POST KÜSIMUSTEKS: merike.oun@gmail.com

 

 

Võrumaa suurematel rahvaspordiüritustel osalemiseks on meil eelregistreerimiskeskkond , kuhu palume end kirja panna ja võimalikult varakult, et teaksime Teid oodata ja saaksime Teile spordiüritusi paremini ettevalmistada.

 

 

 

 

- - - VÕRUMAA NUTIMÄNGUD - - -

 

LOE SIIT - LISAINFO NUTIMÄNGUDE KOHTA

 

 

NB! Samaväärsete tervisepäevakute (spordiala) osaluskord ühe päeva jooksul läheb kirja siiski vaid ühest kohast! Nutipiiksud koodide juures toimivad IGA PÄEV (ei ole enam vaja kalendrit jälgida)

 

 

- - - MOBO e. MOBIILNE ORIENTEERUMINE - - -

 

 

Toimivad MOBO rajad on hetkel Võrumaal KUBIJAL  ja VÕLSIL

Täpsemad juhised MOBO seadistamiseks telefoni ja muu teabe kohta: http://mobo.osport.ee/ See on põnev vaheldus lihtsalt jooksmisele või kõndimisele. Küll peab kasutama loodusliku valgusega aega.

 

 

 

VÕRUMAALASED!

Andke teada, kui teate, milliseid spordiüritusi võiks Teie koduvallas kõikidele liikujatele osalemiseks pakkuda, et ise ja kogu vallarahvas saaks tervislikult liikuda sest  VÕRUMAA MÄNGUD VÕIKSID OLLA KINDLAD TREENINGPÄEVAD NEILE, KES VALMISTUVAD OMA LEMMIKSPORDIALAL NII VÕRUMAA KUI MÕNEKS EESTIMAAL TOIMUVAKS SUUREMAKS HARRATUSTUSSPORDIVÕISTLUSEKS NING VÄGAGI VAJALIKULT JULGUSTAVAKS JA MOTIVEERIVAKS LIIKUMISHARRASTUSEGA ALUSTAMISE PÄEVAKUKS!

Muide, igasugust ühist liikumist ja liikumisharrastusega tegelevate inimeste loendamist tunnustab ka EV Kultuuriminiseerium oma värske arengukavaga.

Samas on Võrumaa Mängude kalendrisse kantud valdade tervisepäevad avatud kõikidele soovijatele üle Võru maakonna!