Toetajad



Võru maakonna võistluste tulemused 2007-2010
 

Siit lead Võrumaal toimunud võistluste tulemsued aastatel 2007 - 2010.

Toredaid meenutamisi!

 

Võru maakonna MV laskesuusatamises 2010 tulemused

Võrumaa lauatennise seeriavõistlus 2010-2011 I etapp 19.12.2010

Võru Ss Kalev MV korvpallis 2010 turniir + koosseisud,  mängud

Võru maakonna MV 2010 judos  täiskasvanud , noored

Võru maakonna KV meeste võrkpallis tulemused

Haanja jala100 2010 absoluut , võistlusklassid , maraton

Võru maakonna kergejõustiku edetabel 2010  , aegade rekordid mehed  , naised 

26.Munamäe - Võru maastikujooks 2010 Tulemused , võistlusklassid , kõndijad

Võru maakonna lahtised MV motokrossis 2010 Võrumaa poodiumikohad , etappide tulemused

Võru maakonna lahtised MV orienteerumises 2010 Võrumaalaste poodiumikohad , Tulemused

Võru maakonna heitjate seeriavõistlus VM raames 2010

Lõlik paremusjärjestus

Olümpiavõitja Eduard Pütsepa 34.mälestusvõistlused

kreeka-rooma maadluses 2010 tulemused , pildil parim Võrukas, Artur Andersalu, III koht kaalukategoorias 76 kg

HRK ja Võrumaa Mängude (VM) mägirattasari: I etapp 28.04.2010 ; II etapp 12.03.2010 lühike rada , pikk rada ;

 V etapp 28.07.2010 ; VI etapp 11.08.2010 ; VII etapp 25.08.2010  ; VIII etapp Andsumäe 15.09.2010 lühike , pikk

Aksel Kersna mälestusvõistlused kergejõustikus 2010 koolid  , täiskasvanud

Võrumaa staadionijooksu seeriavõistlus VM raames 2010 tulemused ja kokkuvõte

Võru maakonna MV jalgpallis 2010  maakonna meister on Rõuge , hõbedad Kuperjanovile ja  pronksid OÜ Rantipolile  

kohamängud  ,  lõplik põhiturniir ja mängijate statistika

Võru maakonna MV laskejooksus 2010 tulemused

Võru linna 226.sünnipäev 2010  1784m teatejooks , maastikurataste paarissprint

Võru maakonna MV 1-päeva 10-võistluses 2010 absuluuttulemused

SK Tasa 13 1-päeva 10-võistlus 2010 vanuseklassiti , 7-võistlus

Võru maakonna MV rannavõrkpallis 2010  I etapp Kääpal 20.06.2010  , II etapp Tamula rannas 30.06.2010 ,

III etapp 18.07.2010 _naiste tabel , naiste paremus , meeste tabel , meeste paremus ,IV etapp 28.07.2010 ,

V etapp 11.08.2010 Tamula rannas naiste tabel , meeste tabel

Naiste lõppkokkuvõte  , Meeste lõppkokkuvõte

Navi Triathlon 2010 tulemused

Obinitsa jalgpalliturniir 2010 _alagruppide järjestus , lõppjärjestus

Võru maakonna MV mägirattakrossis 2010 4 x 3,3km4 x 1,8km

G.Otsa mälestusvõistlused avaveeujumises 2010 absoluutjärjestus , võistlusklassiti , lastevõistlus

Rõuge kummipaadiralli 2010 - tulemused

10.Võru Roller - mehed , naised,   meesjuuniorid , naisjuuniorid IV Tour de Rõuge 2010_ kokkuvõte

Võru maakonna MV kergejõustikus 2010 tulemused

Uhtjärve jooks 2010 põhijooks , lastejooks 

Rõuge rattamaratoni lastesõidud 2010

Rõuge II mägirattasprindi tulemused

Võru maakonna MV maanteejooksus 2010 Tulemused

28.Võru - Väimela maanteejooks 2010 tulemused absoluut , vanuseklassiti , kõndijad

Võru maakonna KOV töötajate MV korvpallis 2010 tulemused

Võru maakonna MV meeste korvpallis 2010 I ringi turniiritabel  , II ring, kohamängud ja paremusjärjestus

Jooks ümber Tamula järve 2010 , vanuseklasside kaupa ; Lapsed ja kõndijad

Võru maakonna MV meeste võrkpallis 2010 tabeliseis , tulemused

Võru Võiduturniir korvpallis 1.mail 2010 Võru Spordikeskuses: 

30 mängu, 10 tundi ja 17 võistkonda -

 Naised: 1. Sungate 2. Sidni 3. Võtaks Ära

Mehed: 1. Parim Enne 2. Puka Sokud 3. Tasa 13

Võru maakonna MV naiste võrkpallis 2010 tulemused

Suure Munamäe mängud murdmaasuusatamises 2010 tulemused , valik pilte

Võru maakonna MV murdmaasuusatamises 2010 tulemused

38.Haanja Maraton 2010  tulemused

Võru maakonna MV noorte mäesuusatamise combis 2010

 TD I koht Johanna Udras (35.17; 33.27) 68.44

PD I koht Karl Sebastian Dremljuga (38.30;36.20) 74.50

PC I koht Romert Rehe (31.43;31.16) 62.59 

    II koht Robin Reismann (33.37;32.55) 65.92 

PB I koht Jakob Udras (28.91; 27.82) 57.73 

     II koht Robert Rästa (30.13;31.37) 61.50 

Rõuge Hockey Cup 2010 turniir

1. Rõuge Rangers 2. HC Rõuge 3. Kasepats 4. Metsavenna 5. HK Säde

http://picasaweb.google.com/Mihkeltammsalu/RougeIceCup2010#

Navi Karikas ja Võru maakonna MV saalijalgpallis 2010 alagrupid , lõplikud tulemused

Võru lahtised võistlused murdmaasuusatamises 2010 tulemused

Võru maakonna MV lumelauahüpetes 2010 Suur mägi , väike mägi , freestyle

Võru Uisumaraton 2010  tulemused 70km  , tulemused 30 km  . tähestikuline 10 km

 

Võru Spordikooli võistluste protokollid siit 

 

Kõik Võrumaa koolinoorte spordivõistluste protokollid asuvad

Võrumaa Koolispordi Ühenduse lingil

 

Võru maakonna MV laskesuusatamises 2009 tulemused

Võru maakonna MV judos 2009 noored , absoluut , lisa www.rei.ee

Spordiselts Võru Kalev MV meeste korvpallis 2009 Lõplik paremusjärjestus

25.Munamäe - Võru maastikujooks 2009 vanuseklassid , üldparemu

s . pildid

Võru maakonna MV motokrossis 2009 kokkuvõte , Vaabina , Kapera

Võru maakonna MV orienteerumises 2009  tulemused

Võru maakonna MV jalgpallis 2009 protokoll , finaalipäeva pildid

Võru linna 225.juubelipidustused 2009 jalgratta paarissprint , aasta jooks , rattaralli , juubeliseiklus

Võru maakonna MV 1-päeva 10-võistluses 2009 tulemused  

Tasa 13 1-päeva 10-võistlus 2009 vanuseklassiti ja 7-võistlus

Võru maakonna MV laskejooksus 2009 tulemused

Võrumaa heitjate seeriavõistlus 2009 I-III etapp  , IV etapp ; V etapp ; VI etapp ; VII etapp ; VIII etapp ; IX etapp

Võru maakonna MV rannavõrkpallis 2009  I etapp , II etapp , paremus peale II etappi , III etapp ; paremus peale III etappi , IV etapp  , paremus peale IV etappi , Vetapp ; paremusjärjestus 

 lisaks www.voruvk.ee

Võrumaa pikamaajooksjate seeriavõistluse IV etapp 2009 tulemused . V etapp 16.07.2009 , 13.08.2009 ; Lõplik , KOKKUVÕTE

Võru maakonna MV petanque's 2009 tulemused

Alates 5.-26. juulini toimus Meremäe vallas Obinitsa jalgpalliturniir. Traditsiooniks kujunenud võistlus toimus sel aastal juba üheksandat korda. Tänavu osales seitse võistkonda: Kose, Vastseliina, Mikitamäe ning Navi ja Aspen koguni kahe võistkonnaga. Turniiri võitja Navi I võistkond , II koht Mikitamäele ja III koha saavutas Aspen II võistkond. Parim väravakütt oli selle aastal Alar Alve (Mikitamäe) 13 väravaga.

Silja Sport rannajalgpalliturniir tulemused

Jaanus Kala 5-võistlus 2009 tulemused

G.Otsa nimeline pikamaaujumise võistlus 2009 tulemused

Kubija minitriatlon 2009 naised/noored , mehed

Rõuge kummipaadiralli 2009 tulemused

Võru Roller 2009 _meeste sprint , naiste sprint

Võru maakonna MV jalgrattakrossis 2009 tulemused

Võru maakonna MV kergejõustikus 2009 tulemused

Võru maakonna noorte MV males 2009 protokoll

Võru - Väimela maanteejooksu tulemused 2009  SIIN

Võru maakonna MV maanteejooksus 2009 tulemused

Ümber Tamula järve jooksu tulemused OK Võru kodulehel  üldarvestus , vanuseklassiti

Võru maakonna MV meeste võrkpallis 2009 lõplik paremusjärjestus  , lisaks  www.voruvk.ee

Võru maakonna MV KOV töötajate korvpallis 2009 tulemused

Võru maakonna MV meeste korvpallis 2009 lõplik paremusjärjestuses , Võru - Põlva ühisliigad - I liiga  , II liiga

Suure-Munamäe mängud murdmaasuusatamises 2009 tulemused

Võru maakonna MV murdmaasuusatamises 2009 tulemused

Võru maakonna MV mäesuusakrossis 2009 tulemused

Võru maakonna MV lumelauakrossis 2009 tulemused

Võru maakonna MV saalijalgpallis  2009 tulemused

 

Varasemad tulemused  SIIT