Võrumaa Mängude alla koonduvad kõik Võru maakonnas toimuvad ning Võrumaa Mängude kalendrisse  kantud rahvaspordiüritused ning Nutimängude alla kuuluvad igapäevased liikumispäevaku (pole kalendrisse kantud, sest toimuvad iga päev) erinevates Võrumaa paikdes.

Nutipäevakutel saab oma osaluse regstreerida rajale paigaldatud nutikoodiga, kasutades Võrumaa Nutimängude rakendust. Teistelt üritustelt, kus puuduvad nutikoodid, kantakse osalus protokollide alusel.

Oma isiklikku osaluskordade kontoseisu saab jälgida koondtabelist.

LOE SIIT – LISAINFO NUTIMÄNGUDE KOHTA

Osaluskord ühe päeva jooksul läheb kirja siiski ühest kohast! Nutipiiksud koodide juures toimivad IGA PÄEV (ei ole enam vaja kalendrit jälgida)

MOBO e. MOBIILNE ORIENTEERUMINE

Toimivad MOBO rajad on hetkel Võrumaal KUBIJAL  ja VÕLSIL

Täpsemad juhised MOBO seadistamiseks telefoni ja muu teabe kohta: http://mobo.osport.ee/ See on põnev vaheldus lihtsalt jooksmisele või kõndimisele. Küll peab kasutama loodusliku valgusega aega.

VÕRUMAALASED!

Andke teada, kui teate, milliseid spordiüritusi võiks Teie koduvallas kõikidele liikujatele osalemiseks pakkuda, et ise ja kogu vallarahvas saaks tervislikult liikuda sest  VÕRUMAA MÄNGUD VÕIKSID OLLA KINDLAD TREENINGPÄEVAD NEILE, KES VALMISTUVAD OMA LEMMIKSPORDIALAL NII VÕRUMAA KUI MÕNEKS EESTIMAAL TOIMUVAKS SUUREMAKS HARRATUSTUSSPORDIVÕISTLUSEKS NING VÄGAGI VAJALIKULT JULGUSTAVAKS JA MOTIVEERIVAKS LIIKUMISHARRASTUSEGA ALUSTAMISE PÄEVAKUKS!

Muide, igasugust ühist liikumist ja liikumisharrastusega tegelevate inimeste loendamist tunnustab ka EV Kultuuriminiseerium oma värske arengukavaga.

Samas on Võrumaa Mängude kalendrisse kantud valdade tervisepäevad avatud kõikidele soovijatele üle Võru maakonna!