HeaTegevusJooksKõndSuusk 2023
Talihooaja avamine Kubija Suusabaasis

3. detsembril Kubija radadel, keskus suusabaasis

TULEMUSED – suhtu protokolli subjektiivselt, sest tegelikku kilomeetrite arvu teavad vaid jooksjad/suusatajad/kõndijad ise – meil on protokolli fikseeeritud nende rajal olemise aeg :) Ning need, kes läksid rajale, aga finišist tagasitulles läbi ei liikunud, said kirja vaid osaluse, nendel aega ei fikseeritud :)

PILDID

HeaTegevusJooksKõndSuusk on ellu kutsutud toetamaks Võru maakonna tublimaid noorsportlasi. Teil kõikidel on suurepärane võimalus endale head tehes (joostes või kõndides tervist turgutades) teha teistele head! Tänu selle eest tuleb tagasi noorte edasipüüdlikkuses ja motiveeritult sportimises heade tulemuste suunas!

Iga spordiaasta lõpus saavad Võrumaa spordiklubid esitada enda tublimad 15-16-aastase noormehe ja neiu ning 17-18-aastase noormehe ja neiu, kes on lõppeva aasta sees kõige rohkem silma paistnud nii oma tulemuste kui sportliku motivatsiooniga. Samuti mees- ja naisjuunorid.

Kõiki neid noori tunnustatakse Võrumaa spordiaasta lõpetamisel. Lisaks tunnustusele jagatakse just sellest heategevuslikust tegevusest kogutud raha motivatsioonistipendiumiteks, mille saajad valib esitatud noorte hulgast Võrumaa Spordiliidu juhatus detsembri lõpus. Arvestatakse nii saavutusi kui motiveerituse silmapaistvust.

Ürituse info

Kuna olud on talvised, siis on kavas ka suusatamine ning jooks toimub rajal, mis ei kattu suusarjaga ning viib suures osas kergliiklusteedele. Olemata ei jää ka metsast ja pehmemat rajaosa.

Aega võetakse, aga paremusjärjestust ei moodustata ja autasustamist ei toimu.

Lisaks loomulikult ka mudilaste jooks või suusk pisikestele tulevikutähtedele. Stardid 12:30 ja 14:00.

Osavõtutasu alammäär on 5 EUR, kuid ülemmäära pole paika pandud, sest igaüks võib oma annetuse teha just nii suure kui ta tunneb, et soovib teha. Mida suurem kogutud summa on, seda väärikamalt me oma noori tunnustada saame.

12:00 avatakse suusabaas
12:00-12:30 võimalus küsida suusaalast nõu treeneritelt
12:30 esimene mudilaste jooks/suusk
13:00 esinevad VK Janika Võru osakonna tüdrukud
ühisstart jooksule/kõnnile/suusale
14:00 teine mudilaste jooks/kõnd

Ehime suusabaasi jõulukuuse – võta ka oma ehe kaasa, mida sul pole kahju jõuluajaks “metsa” jätta! Avatud on kelgumägi. Heategevuslik spordipuhvet pakub sooja jooki ja maitsvaid piparkooke (heategevusliku tasu eest).

Registreerimine ja osavõtutasu/annetus

REGISTREERIMISVORM

NB! Pangaülekandega tasumise / annetamise korral pane tähele, et tegemist EI OLE SAMA KONTOGA, mida kasutame teistel spordiüritustel. KASUTA KINDLASTI ALLPOOL (ja regamisvormis) TOODUD ANDMEID!

OSAVÕTUTASU VÕI KA NIISAMA NOORTE TOETUSEKS TEHTAVA ANNETUSE SAAB KANDA SEB PANKA:

Saaja: MTÜ VÕRUMAA SPORDILIIT
Arvedlusarve SEB Pangas: EE641010220248301221
Selgitus: “HeaTegevusJooks + kõikide osalejate nimed” või lihtsalt annetuse puhul “Noorsportlaste toetuseks”

Korraldajad

Võrumaa Spordiliit
Võru Spordikool
Võru Suusaklubi
Orienteerumisklubi Võru
MTÜ Ekstreempark/Võhandu Maraton
Võru Spordikeskus