Võrumaa jooksu- ja kõnnisari 2024

14. hooaeg on 12-etapiline ning nagu ikka on kõikidel etappidel kavas jooks: põhidistants, lühem distants (v.a Võru-Väimela) ja minidistants; kõnd: pikem või lühem (v.a Võru-Väimela); mudilaste jooks. Igaühele midagi!

14. HOOAEG

JUHEND 

ΠΡΑΒИЛА 

RULES

ETAPPIDELE REGISTREERIMINE / INTERNETIS REGISTREERUNUTE NIMEKIRI

Võimalik on etappide eest tasuda ka kaudu, kuid meie registreerimisvorm tuleb ikka täita!

Ajajooksude tulemused (Nelson Timing OÜ)
Hooaja punktitabel (WinningTime OÜ)
Osaluskordade ülevaade (WinningTime OÜ)

OSAVÕTJATE ARVUD LÄBI HOOAEGADE


I etapp – 28. ümber Vaskna järve jooks

19. aprillil 2024 Haanja Puhke- ja Spordikeskuses

Distantsid on ca 8 ja 5 km, minidistants 1,1 km ja mudilaste distants paarsada meetrit. 8 km põhidistants kulgeb ümber Vaskna järve mööda asfalt- ja kruusamaanteid. Jupike pehmemat maad on Haanja Puhke- ja Spordikeskuse territooriumilt minnes ja tagasi tulles. 5 km distantsist kolmandik kulgeb maastikul, ülejäänud osa samuti asfalt- ja kruusateedel. Minidistants ja mudilaste jooks toimuvad Haanja Puhke- ja Spordikeskuse territooriumil ning valdavalt pehmemal pinnasel.

AJAJOOKSUDE TULEMUSED

PILDID

Rajaskeem GOOGLE MAPS
Tutvu kindlasti ka ETAPI JUHENDIGA (sisaldab ka infot osavõtutasude kohta)

Tasumine kaudu (NB! Meie vorm tuleb ikka ka täita)

AJAKAVA

17:30 Võistluskeskus avatakse (lasketiirus)
17:30 Väljub eribuss Võrust Katariina kiriku parklast registreerumisel transpordisoovi avaldanud osalejatele
18:30
Mudilaste jooks
19:00 8 km start, jooks + kõnd
19:10 5 km start, jooks + kõnd
20:00 Minidistants


Järgmised etapid

2. etapp – 43. jooks ümber Tamula järve
2. mai (neljapäev) 19:00 / 7 km; 4 km; 1,8 km; 300 m
Korraldajad: Võrumaa Spordiliit, Võru Spordiselts Kalev ja Orienteerumisklubi Võru

3. etapp – 43. Võru – Väimela maanteejooks
23. mai (neljapäev) 19:00 / 5.9 km; 1.1 km; 250 m
Korraldajad: Võrumaa Spordiliit, Võru Spordiselts Kalev, Orienteerumisklubi Võru ja EWERS

4. etapp – 2. Luhamaa Piirijooks
2. juuni (pühapäev) 15:00 / ca 9 km; ca 5 km; ca 1.5 km; ca 400m
Korraldajad: Luhamaa Külaselts, PPA ja Võrumaa Spordiliit

5. etapp – 10. Rõuge maastikujooks
16. juuni (pühapäev) 17:00 / 9 km; 3.8 km; 1.1 km; 370 m
Korraldajad: SK Haanja Rattamaratonid ja Võrumaa Spordiliit

6. etapp – 4. Navi jooksutiir
7. juuli (pühapäev) 17:00 / 9.6 km; 4 km; 1 km; 400 m
Korraldaja: Navi Külaselts

7. etapp – 29. Jooks ümber Uhtjärve
21. juuli (pühapäev) 17:00 / 9 km; 4 km; 1.4 km, 500 m
Korraldajad: Antsla vald ja Nõiariik

8. etapp – 10. Lasva jõe- ja järvejooks
9. august (reede) 19:00 / 11.7 km; 3.3 km; 1.1 km
Korraldaja: Lasva sõprade selts

9. etapp – 8. Ummamuudu liina üüjuusk
22. august (neljapäev) 21.30 / 10 km; 5 km; 1.1 km; 400 m
Korraldaja: Võrumaa Spordiliit

10. etapp – 13. Kütioru maastikujooks
14. september (laupäev) 13.00 / 9 km; 3.5 km; 1.2 km; 300 m
Korraldajad: Võrumaa Spordiliit ja Kütioru Keskus

11. etapp – Värska järve jooks
22. september (pühapäev) 13.00 / 2 x 5 km; 5 km, 1.2 km, 400 m
Korraldajad: Setomaa vald ja Värska OK Peko

12. etapp – 40. Munamäe–Võru maastikujooks
13. oktoober (pühapäev) 13.00 / 14.1 km; 4.1 km; 1.1 km; 300 m
Korraldajad: Võrumaa Spordiliit, Võru Spordiselts Kalev, Orienteerumisklubi Võru