HeaTegevusJooks 2022

HeaTegevusJooks on ellu kutsutud toetamaks Võru maakonna tublimaid noorsportlasi. Teil kõikidel on suurepärane võimalus endale head tehes (joostes või kõndides tervist turgutades) teha teistele head! Tänu selle eest tuleb tagasi noorte edasipüüdlikkuses ja motiveeritult sportimises heade tulemuste suunas!

Iga spordiaasta lõpus saavad Võrumaa spordiklubid esitada enda tublimad 15-16-aastase noormehe ja neiu ning 17-18-aastase noormehe ja neiu, kes on lõppeva aasta sees kõige rohkem silma paistnud nii oma tulemuste kui sportliku motivatsiooniga. Samuti mees- ja naisjuunorid.

Kõiki neid noori tunnustatakse Võrumaa spordiaasta lõpetamisel. Lisaks tunnustusele jagatakse just sellest heategevuslikust tegevusest kogutud raha motivatsioonistipendiumiteks, mille saajad valib esitatud noorte hulgast Võrumaa Spordiliidu juhatus detsembri lõpus. Arvestatakse nii saavutusi kui motiveerituse silmapaistvust.

Kuna ilm on talvine ning Kubija terviserajal käib ka lumetootmine on 4. detsembril toimuval Heategevusjooksul nimetuses lisaks ka sõna Suusk. Seega saab head teha ka suusatades!

SUUSATAJATEL aega ei võeta, kuid starditakse ühisstardist ja õidu lõppedes tullakse finishisse! Mitu ringi igaüks sõidab, on tema enda soovide järgi!

JOOKSJAD ja KÕNDIJAD liiguvad sel korral rajal, mis ei kattu suusarjaga ning viib suures osas kergliiklusteedele. Olemata iei jää ka metsast ja pehmemat rajaosa. Sellest tulenevalt on distantside pikkuseks 5 (1 ring) ja 10 km (2 ringi). Võetakse ka aega.

RAJASKEEM

TULEMUSED

PILDID

JUHISED 

– – – – – – – – – – – – –

Distantsideks on 10 ja 5 km, mida saab läbida nii joostes kui ka kõndides. Lisaks loomulikult ka mudilaste jooks pisikestele tulevikutähtedele.

Osavõtutasu alammäär on 5 EUR, kuid ülemmääära pole paika pandud, sest igaüks võib oma annetuse teha just nii suure kui ta tunneb, et soovib teha. Mida suurem kogutud summa on, seda väärikamalt me oma noori tunnustada saame.

– – – – – – – – – – – – –

OSAVÕTUTASU VÕI KA NIISAMA NOORTE TOETUSEKS TEHTAVA ANNETUSE SAAB KANDA SEB PANKA:

Saaja: MTÜ VÕRUMAA SPORDILIIT
Arvedlusarve SEB Pangas: EE641010220248301221
Selgitus: “Noorsportlaste toetuseks”

– – – – – – – – – – – – –

HeaTegevusJooksu korraldab Võrumaa Spordiliit ning tugevat toetust pakuvad Võru SuusaklubiOrienteerumisklubi Võru ning MTÜ Ekstreempark/Võhandu Maraton. Kaasa atavad ka Võru Spordikool ja Võru Spordikeskus.