HeaTegevusJooks on ellu kutsutud toetamaks Võru maakonna tublimaid noorsportlasi. Teil kõikidel on suurepärane võimalus endale head tehes (joostes või kõndides tervist turgutades) teha teistele head! Tänu selle eest tuleb tagasi noorte edasipüüdlikkuses ja motiveeritult sportimises heade tulemuste suunas!

Iga spordiaasta lõpus saavad Võrumaa spordiklubid esitada enda tublimad 15-16-aastase noormehe ja neiu nng 17-18-aastase noormehe ja neiu, kes on lõppeva aasta sees kõige rohkem silma paistnud nii oma tulemuste kui sportliku motivatsiooniga. Samuti mees- ja naisjuunorid.

Kõiki neid noori tunnustatakse Võrumaa spordiaasta lõpetamisel. Lisaks tunnustusele jagatakse just sellest heategevuslikust tegevusest kogutud raha motivatsioonistipendiumiteks, mille saajad valib esitatud noorte hulgast Võrumaa Spordiliidu juhatus detsembri lõpus. Arvestatakse nii saavutusi kui motiveerituse silmapaistvust.

ANNETUSTE KOGUMISE KOHT
Saaja: MTÜ VÕRUMAA SPORDILIIT
A/A SEB Pangas: EE641010220248301221
Selgitus: “Noorsportlaste toetuseks”

– – – – – – – – – – – – – – – – – – –

6. HEATEGEVUSJOOKS – 22.11.2020 Kubijal

AJAJOOKSUDE TULEMUSED

MUDILASED JA KÕNDIJAD

JUHISED 

PILDID

– – – – – – – – – – – – – – – – – – –

6. HeaTegevusJooksu korraldab Võrumaa Spordiliit ning tugevat toetust pakuvad Võru SuusaklubiOrienteerumisklubi Võru ning MTÜ Ekstreempark/Võhandu Maraton.