Toetajad



Võru Roller 2013
 

REEDE, 20. SEPTEMBER

 

 

Võru-Kubija rollerirajal

 

Juhend EST , Nolikums LAT , Руководство RUS  ,  Skeemid , Startlist

 

Tulemused-Results

 

10.30 Murdmaajooksu ühisstart, esimese suusataja start (edasi 15 sek intervalliga)

 

 

 

Juhend EST , Nolikums LAT , Руководство RUS ,  Race centre at KubijaStartlist Q ; Naiste tulemused , Naiste tabel

 

TULEMUSED / RESULTS,  

 

veebiülekande järelvaatamine

 

Kvalifikatsioonisõitude tulemused / Results of qualifications

Mehed / Men   /  Sprinditabel

Naised / Women  / Sprinditabel

 

 

 

Võru-Kubija rollerirajal

 

14.15 - 15.45 Võru Rolleri meeste ja naiste kvalifikatsioonisõidud (distants 2,1 km)

 

Meestest pääsevad veerandfinaali 30 kiiremat.
Naistest pääsevad veerandfinaali 24 kiiremat.

 

Võru Spordikeskuse juures (Räpina mnt 3A, Võru linn) 

 

Race centre and course

 

16.00 – 16.45 Võistluseelne muusika- ja kultuuriprogramm
Muusikalise tausta eest hoolitseb ansambli S.E.K.S paarissprindikoondis koosseisus Berti Prätz & Garrett Kuut Atraktiivseid tantsulisi vahepalasid Võru tantsukooli tantsutrupp Variatsioonid ja breigigrupp EasyLegs Crew. Juhendajad: Maire Udras, Viljar Olesk, Arif Šingarov ja Andre Laine


 

16.00 Võistlejad alustavad soojendust võistlusrajal

16.30 – 16.45 Spiikeri sissejuhatus ja võistlejate tutvustamine pealtvaatajatele


16.45 Finaalsõitude algus (distants 1,5 km)

 

Finaalsõitude ajal hoiavad lisapinget üleval Võru Võrkpalliklubi tantsutüdrukud

 

16.45 naiste I veerandfinaal (6 OSAVÕTJAT)
16.50 naiste II veerandfinaal (6 OSAVÕTJAT)
16.55 naiste III veerandfinaal (6 OSAVÕTJAT)
17.00 naiste IV veerandfinaal (6 OSAVÕTJAT)

 

Poolfinaali pääsevad 2 paremat igast veerandfinaalist + 2 “lucky loser” aegade põhjal

 

17.05 meeste I veerandfinaal (6 OSAVÕTJAT)
17.10 meeste II veerandfinaal (6 OSAVÕTJAT)
17.15 meeste III veerandfinaal (6 OSAVÕTJAT)
17.20 meeste IV veerandfinaal (6 OSAVÕTJAT)
17.25 meeste V veerandfinaal (6 OSAVÕTJAT)

 

Poolfinaali pääsevad 2 paremat igast veerandfinaalist + 2 “lucky loser” aegade põhjal

 

17.30 naiste I poolfinaal (5 OSAVÕTJAT)
17.35 naiste II poolfinaal (5 OSAVÕTJAT)
mõlema PF-i 2 paremat + 1 LL aegade põhjal

 

17.40 meeste I poolfinaal (6 OSAVÕTJAT)
17.45 meeste II poolfinaal (6 OSAVÕTJAT)

 

mõlema PF-i 2 paremat + 2 LL aegade põhjal

 

17.50 naiste A-finaal (5 OSAVÕTJAT)
18.00 meeste A-finaal (6 OSAVÕTJAT)

 

18.10 – 18.30 Kultuuriprogramm

Muusikalise tausta eest hoolitseb ansambli S.E.K.S paarissprindikoondis koosseisus Berti Prätz & Garrett Kuut Atraktiivseid tantsulisi vahepalasid Võru tantsukooli tantsutrupp Variatsioonid ja breigigrupp EasyLegs Crew. Juhendajad: Maire Udras, Viljar Olesk, Arif Šingarov ja Andre Laine

 

18.30 Autasustamine

 

 

LAUPÄEV, 21. SEPTEMBER

 

 

Kütioru Mäesuusakeskuses   Registreeri siin!

 

2. Kütioru maastikujooks - lisainfo kuulutuselt , juhend 2013 , rajaprofiil , eelregistreerunud