Võrumaa mäesuusaelu on taas ellu ärganud, sest KÜTIORU KESKUS on lahedate tegijate koostööl teinud läbi täieliku uuenduskuuri ning suur hulk huvilisi leiab sinna igal võimalikul hetkel tee!

Seepärast ongi VÕRUMAA MÄESLAALOMI SARI ellu kutsutud, et lisaks sõidumõnule ka pisut võistluslikku pinget tunda.

Kavas on teha etappe iga kahe nädala tagant, alates 27. jaanuarist. Ja seda kõike kuniks lumeolud võimaldavad ja inimestel huvi jätkub.

Kütioru Keskuse kohta leiad infot www.kutiorg.ee lehelt.

HOOAJA JUHISED

EELREGISTREERIMINE / REGISTREERUNUD 

HOOAJA PUNKTITABEL

4. ETAPI TULEMUSED 

4. ETAPI PILDID 

ET emotsioon ei jääks poolikuks ja mäesuusakeskused on veel avatud, kasutame võimalust teiega kohtuda veel viimast korda 7. märtsil. Oleme mäel (punasel nõlval) olemas 12:00-16:00 ja võmaldame teha viimased 2 kiiremat ajavõtuga treeningsõitu ning tänada kingitusega kõiki suusatajaid ja lauatajaid, kes saavad osalemistena kirja 3 etappi.

Aga selleks, et omaksime ülevaadet, kes millisel ajak keskusesse tuleb, on vajalik EELREGISTREERIMINE ja INTERNETIS REGISTREERUNUTE  nimekirjas kuvame ka valitud kellaaegu – vaata need üle ja vali aeg, kus osalejaid vähem. HAIGENA JÄÄ KOHE KINDLASTI KOJU!

Kolmas etapp toimub koolivaheajal, 25. veebruaril, ja seega saame alustada ka varem. Startida saab 16:00-20:00, registreerimine võimalik kuni 19:30!

3. ETAPI TULEMUSED

3. ETAPI PILDID

2. ETAPI TULEMUSED

2. ETAPI PILDID

STARDIJÄRJEKORD on MÄEL RINNANUMBRITE JÄRJESTUSES – kellel on väiksem number, stardib esimene  :)

Selleks, et stardijärjekorras külmetamist ja kogunemist vältida, soovime korraga kuni 10-liikmeliste või trenniggruppidena 2 vooru  järjest ära teenindada. Siis saab stardiõiguse järgmine 10 jne …

Stardid avatud kella 17.30 – 20.00
Registreerimisel soovitame märkida orienteeruvalt mäele jõudmise kellaaeg, et teaksime oodata ja järjekordasid vältida.

EELREGISTREERIMINE

INTERNETIS REGISTREERUNUTE NIMEKIRI

1. ETAPI TULEMUSED

1. ETAPI PILDID